Ford Forum
http://www.forum-ford.cz/

Dodávky patří k vozům, které většina lidí doma nemá
http://www.forum-ford.cz/viewtopic.php?f=35&t=9003
Stránka 1 z 1

Autor:  admin [ pon 24. črc 2017 15:03:39 ]
Předmět příspěvku:  Dodávky patří k vozům, které většina lidí doma nemá

Zápůjční podmínky
Dodávky patří k vozům, které většina lidí doma nemá, ale čas od času je potřebuje. Pokud i Vy hledáte možnost, jak si na čas pronajmout tento typ vozu, pak se nabízí půjčovna dodávek Praha. Před zapůjčením tedy musíte donést občanský a řidičský průkaz spolu s vratnou zálohou 5 000 Kč. Živnostníci musí doložit i živnostenský list a právnická osoba výpis z obchodního rejstříku.

Další podmínky
Pro řízení některé naší dodávky potřebujete klasické řidičské oprávnění skupiny B. Věk řidiče by měl být nejméně 21 let s dvouletou praxí v řízení motorových vozidel. Předtím, než dostanete vůz k dispozici, musíte uhradit nájemné v plné výši. Platbu lze provést v hotovosti, nebo bankovním převodem podle faktury.
Příloha:
dodavka.jpg
dodavka.jpg [ 39.27 KiB | Zobrazeno 3734 krát ]


Vozidlo se vrací s plnou nádrží
Cena pronájmu dodávky zahrnuje povinné ručení, platnou dálniční známku pro ČR, silniční daň, NONSTOP asistenční službu, pravidelné servisní prohlídky a výměnu pneumatik. Vozidlo se zapůjčuje i vrací s plnou nádrží. V opačném případě by byla účtována smluvní pokuta a hodnota nedoplněného paliva. Dodávku je také nutné vrátit čistou. Všechny vozy jsou v nejlepším technickém stavu.

Autor:  jank20 [ stř 06. pro 2017 15:25:32 ]
Předmět příspěvku:  Re: Dodávky patří k vozům, které většina lidí doma nemá

Dobrý den, souhlasím plně. Než si koupit vlastní dodávku, když ji běžně nevyužijete je nejlepší variant nějakou si zapůjčit. Osobní zkušenost se zapůjčením dodávky mám od půjčovna dodávek v Brně - MobilityRent :)

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/