Ford Forum
http://www.forum-ford.cz/

Dodávky patří k vozům, které většina lidí doma nemá
http://www.forum-ford.cz/viewtopic.php?f=35&t=9003
Stránka 1 z 1

Autor:  admin [ pon 24. črc 2017 15:03:39 ]
Předmět příspěvku:  Dodávky patří k vozům, které většina lidí doma nemá

Zápůjční podmínky
Dodávky patří k vozům, které většina lidí doma nemá, ale čas od času je potřebuje. Pokud i Vy hledáte možnost, jak si na čas pronajmout tento typ vozu, pak se nabízí půjčovna dodávek Praha. Před zapůjčením tedy musíte donést občanský a řidičský průkaz spolu s vratnou zálohou 5 000 Kč. Živnostníci musí doložit i živnostenský list a právnická osoba výpis z obchodního rejstříku.

Další podmínky
Pro řízení některé naší dodávky potřebujete klasické řidičské oprávnění skupiny B. Věk řidiče by měl být nejméně 21 let s dvouletou praxí v řízení motorových vozidel. Předtím, než dostanete vůz k dispozici, musíte uhradit nájemné v plné výši. Platbu lze provést v hotovosti, nebo bankovním převodem podle faktury.
Příloha:
dodavka.jpg
dodavka.jpg [ 39.27 KiB | Zobrazeno 6490 krát ]


Vozidlo se vrací s plnou nádrží
Cena pronájmu dodávky zahrnuje povinné ručení, platnou dálniční známku pro ČR, silniční daň, NONSTOP asistenční službu, pravidelné servisní prohlídky a výměnu pneumatik. Vozidlo se zapůjčuje i vrací s plnou nádrží. V opačném případě by byla účtována smluvní pokuta a hodnota nedoplněného paliva. Dodávku je také nutné vrátit čistou. Všechny vozy jsou v nejlepším technickém stavu.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/