vynechávání motoru

1998 - ....
Odpovědět
Michal Vojtěch
Příspěvky: 1
Registrován: pát 22. zář 2023 23:24:47

vynechávání motoru

Příspěvek od Michal Vojtěch »

Ahoj fšem,
Potřebuji radu. Vyvařil jsem prahy a podběhy na Fordíku 1.8 tddi. Baterii jsem měl odpojenou. Včera jsem dlouho nemohl nastartovat a nakonec chytil tak jsem si řek spadla nafta. Dnes jsem několikrát startoval a vše v poho. Když jsem auto nastrojil a chtěl projet asi 5 minut běžel na volnoběh a najednou vypnul. Chtěl jse nastartovat ale zase špatně jako při spadlí naftě. Nakonec chytil ale pak se rosvítily kontrolky motoru a žhavení a vypnul, to se opakovalo několikrát až jsem vůbec nenastartoval. Po částečným dobití baterie jsem normálně nastartoval a motor běžel 10 min ok. Jakmile jsem se rozjel rosvítily se kontrolky a chtěl zhasnout, ale setrvačností jel dál. Pak kontrolky zhasly a motor naskočil a jel dál. A pořád dokola. Ty kontrolky se rosvítily vždy tak na 2- 3 vteřiny a zas zhasly. Máte prosím někdo tip čím by to mohlo být. Dle mne něco s el.
ale nevím po čem jít. Jenom pro upřesnění, nedal jsem si pozor a přehořel mi drát k čidlu u pravých zadních dveří, ale vyměnil jse ho vše fungovalo jak má. Jestli máte někdo radu prosím o ni a děkuji.

Odpovědět