Elektrošikana Fordu - stále pokračující elektromfanatizmus

Tiskové zprávy a novinky značky Ford
Odpovědět
admin
Administrátor
Příspěvky: 69
Registrován: úte 29. lis 2011 8:55:18
Bydliště: Server
Kontaktovat uživatele:

Elektrošikana Fordu - stále pokračující elektromfanatizmus

Příspěvek od admin »

Ford ještě nepřinesl na trh žádný kloudný elektromobil a již se na Ford stahují nenasytní hejteři, aby se zviditelnili. Studie provedená v USA se zaměřila na automobilku Ford bez elektromobilů a cíleně pokládala otázky, aby prodejce Ford dovedli do úzkých. Fanatičtí zastánci elektromobility jsou zjevně konfliktní jedinci hledající problémy, kteří se nedovedou smířit s tím, že nebyl každý povinně vybaven elektromobilem a spalovák ještě nebyl zakázán. Cílená studie mířila na odmítání elektromobilů prodejci i zákazníky. Jak se říká, když chcete psa bít tak hůl není nikdy daleko.

Jak se studie prováděli a v čem je problém?
Autoři studie telefonicky dotazovali neškolené prodejce Fordu, aby zjistili podrobnosti na budoucí elektrická vozidla. Sám Ford nemá jasno jak vše kolem elektromobility bude fungovat, takže logicky tyto otázky uvedly prodejce do úzkých. Každou formální nesrovnalost řádně autoři studie rozmazali ve svých PR prohlášeních. Je až neskutečné kam až fanatizmus může zajít.
meche.jpg
meche.jpg (66.07 KiB) Zobrazeno 12946 x
Zdroj studie: https://electrek.co/2019/12/11/ford-dea ... formation/

Ford vstupuje na trh s elektrickými vozy a to právě s Mustangem Mach E. Jedná se o plně elektrický automobil inspirovaný Mustangem. Odhalení tohoto vozu proběhlo na konci listopadu a EV Bite se rozhodl obvolat prodejce všetečnými dotazy. Upozorňujeme, že se jedná o prodejce, kteří ještě Mach E neprodávali a teprve je čeká školení na jejich prodej. Prodej elektromobilu nebyl ještě odstartován a to včetně všech marketingových procesů.

Snad všem elektrofanatikům dojde brzy dech a nechají elektro automobilový trh nadechnout včetně výroby. Výroba baterií kolabuje a již se negativně přenáší do výroby dalších baterií jako jsou například baterie do aku vrtačky.

Odpovědět